Mbytet 77 vjeçari, kishte shkuar për peshkim në Shkumbin - Bota Sot
Mbytet 77 vjeçari, kishte shkuar për peshkim në Shkumbin

Kronikë e zezë

Mbytet 77 vjeçari, kishte shkuar për peshkim në Shkumbin

Më: 15 janar 2019 Në ora: 13:07
Ilustrim

Një i moshuar ka humbur jetën teksa ka qenë duke peshkuar në ujërat e lumit Shkumbin, në fshatin Xibrakë të Elbasanit.

Nazmi Peqini, 77 vjeç, sipas deklarimeve të familjarëve kishte shkuar për peshkim, por nga hetimet paraprake të policisë dyshohet të ketë rrëshqitur dhe për pasojë të jetë mbytur, transmeton tch.

Nga mjeku ligjor nuk janë konstatuar shenja dhune ndaj tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...