Grabitje me armë në një lokal të lojërave në Ferizaj - Bota Sot
Grabitje me armë në një lokal të lojërave në Ferizaj

Kronikë e zezë

Grabitje me armë në një lokal të lojërave në Ferizaj

Më: 16 janar 2019 Në ora: 10:01
Ilustrim

Një person ka njoftuar në Feriaj ka njoftuar Policinë, se derisa ishte në vendin e punës në një lokal të lojërave (playstation), kishin hyrë tre persona të dyshuar e të maskuar, nën kërcënimin e një mjeti të forta metali nga kasaforta kishin marr para në vlerë rreth 250-300 euro dhe janë larguar në këmbë në drejtim të panjohur.

Rastit ju kanë përgjigjur njësitet relevante Policore, përderisa nuk raportohet për të lënduar.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e djeshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...