Sulmon me sëpatë të atin - Bota Sot
Sulmon me sëpatë të atin

Kronikë e zezë

Sulmon me sëpatë të atin

Më: 17 janar 2019 Në ora: 10:43
Ilustrim

Një shtetas turk është arrestuar më Prizren, pasiqë kishte kanosur me thikë dhe sëpatë të atin.

Sëpata dhe thika iu kanë konfiskuar, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...