Vjedhin para në xhami - Bota Sot
Vjedhin para në xhami

Kronikë e zezë

Vjedhin para në xhami

Më: 17 janar 2019 Në ora: 10:44
Ilustrim

Të dyshuar të panjohur me forcë kanë depërtuar në një xhami në Suharekë dhe nga aty kanë vjedhur data bazën e kamerave dhe njëqind e njëzet 120 euro.

Sipas Policisë, rasti e ka raportuar në Polici në mëngjes të ditës së djeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...