Një 14 vjeçare gjendet e keqpërodur seksualisht në Prishtinë - Bota Sot
Një 14 vjeçare gjendet e keqpërodur seksualisht në Prishtinë

Kronikë e zezë

Një 14 vjeçare gjendet e keqpërodur seksualisht në Prishtinë

Më: 18 janar 2019 Në ora: 10:14
Ilustrim

Një 14 vjeçare është gjetur e shtrirë në rrugë me disa lëndime në Prishtinë, njofton Policia.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa  me urdhër të prokurorit viktimës i është bërë ekzaminimi mjekësor në qendrën e mjekësisë ligjore.

Për shkak të gjendjes së rëndë emocionale dhe fizike viktima nuk ka mundur të japë deklaratë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...