Jetonte i vetëm, gjendet i vdekur në banesë 57-vjeçari - Bota Sot
Jetonte i vetëm, gjendet i vdekur në banesë 57-vjeçari

Kronikë e zezë

Jetonte i vetëm, gjendet i vdekur në banesë 57-vjeçari

Më: 18 janar 2019 Në ora: 10:37
Ilustrim

Një 57-vjeçar është gjetur i pajetë në Memaliaj. Viktima është Jorgo Gjoka i cili është gjetur i pajetë në banesën e tij në lagjen nr. 4 në qytetin e Memaliajt. Ai jetonte i vetmuar prej disa vitesh pas divorcit me gruan.

Nga të dhënat e para mësohet se Gjoka ka ndërruar jetë tre ditë më parë dhe vetëm sot në orët e para të mëngjesit është gjetur nga fqinjët në fazën fillestare të dekompozimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...