Vjedhin bateria të veturave, arrestohen - Bota Sot
Vjedhin bateria të veturave, arrestohen

Kronikë e zezë

Vjedhin bateria të veturave, arrestohen

Më: 19 janar 2019 Në ora: 15:13
Ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Shtime, nën dyshimin se të njëjtit kanë vjedhur bateria në disa vetura.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...