Ndalohet nga Policia pasi transportonte lopë - Bota Sot
Ndalohet nga Policia pasi transportonte lopë

Kronikë e zezë

Ndalohet nga Policia pasi transportonte lopë

Më: 20 janar 2019 Në ora: 16:21
Foto ilustrim

Një person i dyshuar është dërguar në stacion policor pasi ka transportuar shtatë krerë lopë, pa dokumente përkatëse.

“Pas intervistimit me urdhër te prokurorit, i dyshuari dhe kamioni i tije me kafshë lirohen ne procedurë te rregulltë”, raporton Policia e Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...