Aksident zingjiror në magjistralen Prishtinë-Podujevë, ka të lënduar - Bota Sot
Aksident zingjiror në magjistralen Prishtinë-Podujevë, ka të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident zingjiror në magjistralen Prishtinë-Podujevë, ka të lënduar

Më: 7 shkurt 2019 Në ora: 17:19
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident zingjiror ka ndodhur në fshatin Vranidollë të Prishtinës. 

IO mëson që në këtë aksident kanë qenë të përfshira katër automjete. Besohet që ka edhe të lënduar, pasi që auto-ambulancat janë paraqitur në vendin e ngjarjes.

Sipas informacioneve të fundit, një kombi, një taksi dhe një veturë e kanë goditur nga mbrapa një autobus. 

Policia është paraqitur në vendin e ngjarjes, ku po merret me rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...