Aksident i rëndë te QSUT - Bota Sot
Aksident i rëndë te QSUT

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë te QSUT

Më: 7 shkurt 2019 Në ora: 20:03
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak momente më parë në Tiranë, në afërsi të QSUT, te Pediatria.

Sipas dëshimtarëve në vendngjarje, por dhe nga fotot që ka siguruar newsbomb.al, makina ka përplasur një motor i cili gjithashtu ka qenë në lëvizje, duke plagosur drejtuesin e tij.

Pavarësisht telefonatave dhe afërsisë me spitalin, ambulanca ka vonuar dhe i plagosuri ka qëndruar mbi 40 minuta i shtrirë në mes të rrugës.

Sakaq, policia ka mbërritu në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e plota.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...