Vjedhje në Mitrovicë, arrestohet një 32 vjeçar - Bota Sot
Vjedhje në Mitrovicë, arrestohet një 32 vjeçar

Kronikë e zezë

Vjedhje në Mitrovicë, arrestohet një 32 vjeçar

Më: 8 shkurt 2019 Në ora: 16:28
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Mitrovicë, pasi dyshohet për përfshirje në disa raste të veprave të ndryshme penale.

Sipas Policisë, pas një hetimi të mirëfilltë, hetuesit nga  Stacioni Policor Jugu, në Mitrovicë, kanë arrestuar të dyshuarin SH.B., 32 vjeç, shtetas i Republikës së Kosovës.

Ai dyshohet për veprat penale ‘vjedhje e rëndë’ dhe ‘dëmtim i pasurisë’, të cilat janë raportuar javë më parë në Stacionin Policor në Mitrovicë.

Pas procedurave të nevojshme të intervistimit nga ana e prokurorit, i dyshuari është liruar me procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...