Aksident i pazakontë, makina përfundon në mes të fushës së futbollit - Bota Sot
Aksident i pazakontë, makina përfundon në mes të fushës së futbollit

Kronikë e zezë

Aksident i pazakontë, makina përfundon në mes të fushës së futbollit

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 06:43
Ilustrim

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në qytetin e Gramshit.

Një makinë tip “Mitsubishi” ka dalë nga rruga dhe u përplas me murin rrethues të stadiumit.

Më pas automjeti përfundoi në mes të fushës së futbollit.

Për fat të mirë nuk është raportuar për të dëmtuar në njerëz, por vetëm materiale.

Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e lartë me të cilën po ecte drejtuesi i mjetit.

Po hetohet për të zbuluar shkakun e vërtetë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...