Vrasja e 30 vjeçarit me armë zjarri në Pukë, identifikohet autori - Bota Sot
Vrasja e 30 vjeçarit me armë zjarri në Pukë, identifikohet autori

Kronikë e zezë

Vrasja e 30 vjeçarit me armë zjarri në Pukë, identifikohet autori

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 09:35
Ilustrim

Burime bëjnë me dije se është policia është duke punuar për të bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e 25 vjeçarit, Enderis Dodës

Policia ka identifikuar autorin e vrasjes së punonjësit të hidrocentralit në Vrrithë të Pukës me armë zjarri. 

Sipas mediave vendore, 25 vjeçari Enderis Doda i cili vrau me armë zjarri ditën e djeshme Petrit Bibën. Mësohet si Doda dhe Biba kanë qenë punonjës të kantierit të hidrocentralit në fshatin Vrrithë të Pukës. Burime bëjnë me dije se është policia është duke punuar për të bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e Enderis Dodës i cili menjëherë pas vrasjes pasditen e djeshme është larguar nga vendngjarja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...