Vdekje e dyshimtë në Ferizajt - Bota Sot
Vdekje e dyshimtë në Ferizajt

Kronikë e zezë

Vdekje e dyshimtë në Ferizajt

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 14:55
Ilustrim

Një person pa shenja jete është dërguar dje në Qendrën Emergjente në Ferizaj.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gërlicë, të Ferizajt, rreth orë 10:35 të mëngjesit.

Siç raporton Policia e Kosovës, viktima ishte punëtor i një kompanie.

Me vendim të prokurorit, trupi i personit pa jetë është dërguar në obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

Rasti është inicuar dhe hetimet për të po vazhdojnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...