Arrestohet serbi pasi keqpërdori seksualisht të miturën - Bota Sot
Arrestohet serbi pasi keqpërdori seksualisht të miturën

Kronikë e zezë

Arrestohet serbi pasi keqpërdori seksualisht të miturën

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 15:13
Foto ilustrim

Pas hetimeve të zhvilluara nga Policia  është arrestuar i dyshuari mashkull serb, i  cili në veturën e tij me tabela vendore, kishte keqpërdorur seksualisht  viktimën moshë e mitur  femër serbe.

I dyshuari është takuar në flagrancë nga familjarët e viktimës me ç’rast është sulmuar fizikisht dhe i është dëmtuar vetura.

I dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Sulmi fizik dhe dëmtimi i veturës , është raportuar dhe proceduar me datë, 07.02.2019.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...