Merr flakë ora e rrymës, rrezikohet shtëpia - Bota Sot
Merr flakë ora e rrymës, rrezikohet shtëpia

Kronikë e zezë

Merr flakë ora e rrymës, rrezikohet shtëpia

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 15:14
Foto ilustrim

Në Prizren raportohet se për shkaqe të pa njohura ora e rrymës elektrike e vendosur në një shtyllë elektrike ka marrë flakë dhe më pas e ka përfshirë edhe një pjesë të kulmit të një shtëpie.

Kjo ka shkaktuar që edhe kablloja e rrymës eklektike si pasojë e zjarrit të këputet dhe ka rënë mbi një veturë.

Pos dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar dhe rasti është iniciuar dhe mbetet nën hetime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...