Tentim vrasje në Viti, viktima merrë tretman mjekësor  - Bota Sot
Tentim vrasje në Viti, viktima merrë tretman mjekësor 

Kronikë e zezë

Tentim vrasje në Viti, viktima merrë tretman mjekësor 

Nga: Z.B Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 15:14
Ilustrim

Në raportin e policisë thuhet se një tentim vrasje është raportuar nga qyteti i Vitisë, përcjell Bota Sot.

Viktima mashkull ka njoftuar policinë se në mosmarrëveshje e sipër ishte sulmuar me thikë nga i dyshuari.

Në vend të ngjarjes policia ka gjetur dhe konfiskuar një thikë e cila dyshohet të jetë përdorur në rast.

Viktima ka marrë tretmanin mjekësor, derisa personi i dyshuar është vet-dorëzuar në polici, me vendim të prokurorit në prani të prindit është dërguar në qendrën e mbajtjes. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...