Policia jep detaje për 22-vjeçaren që u godit nga kamioneta në Prishtinë - Bota Sot
Policia jep detaje për 22-vjeçaren që u godit nga kamioneta në Prishtinë

Kronikë e zezë

Policia jep detaje për 22-vjeçaren që u godit nga kamioneta në Prishtinë

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 15:19
Foto ilustrim

Një 22-vjeçare është goditur sot nga një kamionetë në rrugën “Haxhi Zeka” në Prishtinë, ajo ka marrë lëndime dhe është dërguar për trajtim mjekësor

22-vjeçarja me inicialet T.H në cilësinë e këmbësores u godit nga një kamionetë më pas është dërguar për trajtim mjekësor në QKU, tha policia.

“Rreth ores 12:30 ne rrugen “Haxhi Zeka” ne Prishtine ka ndodhur nje aksident trafiku, ku jane perfshire nje automjet(kamionetë) dhe nje kembesore.

Si pasoje e aksidentit lendime trupore ka pesuar kembesorja T.H, 22 vjeçare. E njejta eshte derguar ne QKUK per tretman mjekesore, ndersa ngasesi i automjetit eshte shoqeruar ne stacion policior”, tha Flora Ahmeti nga zyra për informim në PK për rajonin e Prishtinës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...