Vetplagoset aksidentalisht me armë zjarri - Bota Sot
Vetplagoset aksidentalisht me armë zjarri

Kronikë e zezë

Vetplagoset aksidentalisht me armë zjarri

Nga: Z.B Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 15:40
Ilustrim

Në raportin e policisë thuhet se një person aksidentalisht ka plagosur vetën në kokë me armë zjarri. Rasti ka ndodhur dje në Fushë-Kosovë,përcjell Bota Sot

 “Viktima nga dëshmitarët është dërguar për tretman mjekësor në QKUK-ë, ku gjendja e tije shëndetësore sipas mjekut kujdestar është e rëndë. Rastit ju kanë përgjigjur njësitet relevante policore  si dhe prokurori i shtetit. Arma –revolja se bashku me një fishek dhe një gëzhojë është gjete dhe konfisku nga policia”, thuhet në njoftimin e policisë.      

Me vendimin e prokurorit, iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...