Shqetësoi një femër në telefon, arrestohet - Bota Sot
Shqetësoi një femër në telefon, arrestohet

Kronikë e zezë

Shqetësoi një femër në telefon, arrestohet

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 16:24
Ilustrim

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti kishte shkelur urdhrin mbrojtës të Gjykatës, duke shqetësuar dhe kërcënuar viktimën femër, përmes thirrjeve telefonike dhe SMS.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në qendrën e mbajtjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...