Sulmohet fizikisht në një ceremoni mortore në Gjakovë - Bota Sot
Sulmohet fizikisht në një ceremoni mortore në Gjakovë

Kronikë e zezë

Sulmohet fizikisht në një ceremoni mortore në Gjakovë

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 17:14
Ilustrim

Një person ka raportuar në polici për sulm fizik ndaj tij.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘’Minatori’’, në Gjakovë.

Personi i cili është sulmuar ka njoftuar se është goditur në krah në një ceremoni mortore nga një person tjetër.

Policia e Kosovës bënë të ditur se i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit është liruar me procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...