Pamje nga aksidenti në Prishtinë ku mbeti e lënduar 22 vjeçarja shtatzënë - Bota Sot
Pamje nga aksidenti në Prishtinë ku mbeti e lënduar 22 vjeçarja shtatzënë

Kronikë e zezë

Pamje nga aksidenti në Prishtinë ku mbeti e lënduar 22 vjeçarja shtatzënë

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 20:41
Pamje nga aksidenti

Një grua është aksidentuar rëndë në Prishtinë.

Aksidenti ka ndodh gjatë ditës, ndërsa ajo është trajtuar në Emergjencë.

Pamjet në vijim janë të rënda dhe nuk preferohen për fëmijë dhe shikues me shëndet të ligë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...