Plaçkitet një bankë në Prishtinë nga persona të armatosur - Bota Sot
Plaçkitet një bankë në Prishtinë nga persona të armatosur

Kronikë e zezë

Plaçkitet një bankë në Prishtinë nga persona të armatosur

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 20:43
Foto ilustrim

Rreth orës 20:00 në Bulevardin “Bill Clinton” në Prishtinë kanë ndodhur grabitje e armatosur e një filiali të bankës.

Policia e Kosovës e ka konfirmuar rastin.

“Derisa punëtorët e një kompanie kanë qenë duke deponuar paratë në filialin e një banke, të njëjtit besohet se janë grabitur nga persona të armatosur”, ka thënë Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë së Kosovës.

Sipas saj, policia i ka nisur hetimet lidhur me rastin dhe po punon për identifikimin e të dyshuarve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...