Lëndohen policët në Mitrovicë - Bota Sot
Lëndohen policët në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Lëndohen policët në Mitrovicë

Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 12:03
Foto ilustrim

Njësit policore gjatë një pike të kontrollit kanë tentuar ta ndalin një motor në të cilin ishin dy persona, mirëpo drejtuesi i motorit nuk ishte ndal dhe gjatë kalimit pran e kishte godit me motor njërin nga policët në dorë dhe kishte vazhduar.

Njësitet policore kanë arritur ta ndalojnë, ku gjatë arrestimit njeri nga të dyshuarit ishte shfaqur shumë agresiv dhe kishte rezistuar duke e goditur njërin nga policët në kokë, ndërsa personi tjetër kishte ikur.

I dyshuari ishte shoqëruar në stacion policor dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...