Konfiskohen katër qese me kokainë, arrestohet i dyshuari - Bota Sot
Konfiskohen katër qese me kokainë, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

Konfiskohen katër qese me kokainë, arrestohet i dyshuari

Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 12:50
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që gjatë kontrollit iu kanë gjetur dhe konfiskuar katër qese të vogla substancë e dyshuar narkotike e llojit kokainë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...