Policia në aksion, arreston 13 persona dhe shqipton rreth 1 mijë tiketa - Bota Sot
Policia në aksion, arreston 13 persona dhe shqipton rreth 1 mijë tiketa

Kronikë e zezë

Policia në aksion, arreston 13 persona dhe shqipton rreth 1 mijë tiketa

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 11:46
Foto Ilustrim

Gjatë ditës së djeshme në tërë Kosovën janë arrestuar 13 persona për vepra të ndryshme penale.

Policia e Kosovës, ka bërë të ditur se vetëm në ditën e djeshme në tërë vendin ka arrestuar 13 persona, raporton lajmi.net.

Sipas raportit të Policisë, në mbajtje janë 12 persona kurse në vuajtje të dënimit është vetëm një person.

Po ashtu, bëhet e ditur se gjatë ditës së diel Policia ka shqiptuar 987 tiketa trafiku për kundërvajtje të ndryshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...