Klinë, një person gjendet i vdekur në shtëpinë e vet - Bota Sot
Klinë, një person gjendet i vdekur në shtëpinë e vet

Kronikë e zezë

Klinë, një person gjendet i vdekur në shtëpinë e vet

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 11:43
Ilustrim

Një person i nacionalitetit serb është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Klinë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë relevante të policisë, si dhe prokurori kujdestar.

Më pas, me urdhër të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...