Vlorë/ Aksident në ‘Rrugën e Varrezave, ‘Benzi’ përplas efektiven e policisë - Bota Sot
Vlorë/ Aksident në ‘Rrugën e Varrezave, ‘Benzi’ përplas efektiven e policisë

Kronikë e zezë

Vlorë/ Aksident në ‘Rrugën e Varrezave, ‘Benzi’ përplas efektiven e policisë

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 18:13
Ilustrim

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Babicë të Vlorës ku si pasojë ka mbetur e plagosur efektivja e policisë me iniciale E.M. Ngjarja ndodhi në zonën e njohur si ‘Rruga e Varrezave’. Efektivja e policisë është dërguar në spitalin e qytetit të Vlorës. Mësohet se ajo është jashtë rrezikut për jetën, pavarësisht plagëve që ka marrë në këmbë, kraharor dhe shpatull. Aksidentin ku u përfshi efektivja e paraburgimit u përfshinë dy makina, një makinë tip Benz dhe një Toyota në të cilin ndodhej kjo e fundit. Në momentin e aksidetit, mjeti tip Benz ka qenë duke ecur në kundravjtje dhe jashtë normave të lejuara të shpejtësisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...