Alarmante, 40 aksidente vetëm për një ditë - Bota Sot
Alarmante, 40 aksidente vetëm për një ditë

Kronikë e zezë

Alarmante, 40 aksidente vetëm për një ditë

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 10:11
Ilustrim

Vetëm gjatë ditës së djeshme, në tërë Kosovën kanë ndodhur 40 aksidente.

Policia e Kosovës, ka njoftuar se vetëm gjatë ditës së djeshme në tërë vendin kanë ndodhur 40 aksidente në komunikacion.

Sipas Policisë, në mesin e këtyre aksidenteve 13 kanë qenë me lëndime dhe 27 me dëme materiale.

Fatmirësisht në këto 40 aksidente nuk ka pasur asnjë aksident me fatalitet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...