Godet një femër me veturë, ikën nga vendi i ngjarjes - Bota Sot
Godet një femër me veturë, ikën nga vendi i ngjarjes

Kronikë e zezë

Godet një femër me veturë, ikën nga vendi i ngjarjes

Nga: Z.B Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 10:32
Foto ilustrim

Sipas raportit të policisë një person është arrestuar pasi që i njëjti ka goditur me veturën e tij viktimën femër në vendkalimin për këmbësor, përcjell Bota sot.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili derisa kishte qenë duke e drejtuar veturën e tij në vendkalim të këmbësorëve e ka goditur këmbësoren femër K/Shqiptare dhe pas goditjes me veturë ishte larguar nga vendi i ngjarjes”, thuhet në raport

Si pasojë e aksidentit viktima kishte pësuar lëndime të rënda trupore dhe është duke marrë tretman mjekësor”, thuhet në raportin e policisë.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...