I gjendet marihuanë në shtëpi, arrestohet një person - Bota Sot
I gjendet marihuanë në shtëpi, arrestohet një person

Kronikë e zezë

I gjendet marihuanë në shtëpi, arrestohet një person

Nga: Z.B Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 10:34
Foto ilustrim

Është arrestuar një person në Gjakovë, psi që në shtëpinë e tij është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 19.13 gramë, 3 pako rizlla dhe një celular.

Në raportin e policisë thuhet se si të dyshuar janë arrestuar edhe dy meshkuj K/Romë dhe një mashkull K/Shqiptar, pasi që të njëjtit janë zënë duke blerë substancë narkotike nga i dyshuari, përcjell Bota sot.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari i parë është dërguar në mbajte, ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...