Arrestohen tre persona për vjedhje në një qendër tregtare - Bota Sot
Arrestohen tre persona për vjedhje në një qendër tregtare

Kronikë e zezë

Arrestohen tre persona për vjedhje në një qendër tregtare

Nga: Z.B Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 11:02
Foto ilustrim

Në raportin e policisë në një qendër tregtare në Prizren, tre persona të panjohur kanë thyer arkën dhe kanë vjedhur një shumë parash, përcjell Bota sot.

Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të së hënës në rrugën “Sheh Emini” në Prizren, bën të ditur Policia e Kosovës.

Njësitë relevante policore kanë dalë në vend të ngjarjes dhe janë duke trajtuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...