Makina e lë të vdekur në vend kalimtarin shqiptar, shoferi zhduket! - Bota Sot
Makina e lë të vdekur në vend kalimtarin shqiptar, shoferi zhduket!

Kronikë e zezë

Makina e lë të vdekur në vend kalimtarin shqiptar, shoferi zhduket!

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 20:21
Ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në afërsi të prokurorisë së Kavajës.

Si pasojë e incidentit një kalimtar ka mbetur i vdekur. Qytetari është goditur nga një makinë teksa po tentonte të kalonte rrugën. Viktima, ende e paidentifikuar, ka vdekur në vend. Ndërkohë drejtuesi i automjetit është larguar nga vendngjarja.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...