Lajmi i fundit: Vetëvritet punëtori i KFOR-it - Bota Sot
Lajmi i fundit: Vetëvritet punëtori i KFOR-it

Kronikë e zezë

Lajmi i fundit: Vetëvritet punëtori i KFOR-it

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 12:51
Foto ilustrim

Një person me shtetësi britanike, që ka punuar në KFOR është gjetur i varur sot në Prishtinë. Rastin për Express e kanë konfirmuar Policia e Kosovës.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur rreth orës 09:00, në rrugën “Behie Dashi” në Prishtinë.

Bëhet fjalë për viktimën mashkull, rreth 60 vjeç.

“Viktima një mashkull rreth 60 vjeç, shtetas i huaj, është gjetur i varur me litar ne shtëpinë ne të cilën dyshohet se ka qene duke banuar i vetëm”, kanë deklaruar nga PK.

Njësitet policore kane dale ne vendin e ngjarjes dhe aktualisht kane nisur një hetim lidhur me ndriçimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...