Kokainë e armë në shtëpinë e një mërgimtari në Ferizaj - Bota Sot
Kokainë e armë në shtëpinë e një mërgimtari në Ferizaj

Kronikë e zezë

Kokainë e armë në shtëpinë e një mërgimtari në Ferizaj

Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 10:43
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë kontrollit në shtëpinë dhe objektet përcjellëse pronë e të dyshuarit (i cili jeton në shtetet perëndimore), i është gjetur dhe sekuestruar: 4.93 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit kokainë, disa ngjitës letër trakë, tri kartela të numrave telefonik, një elektroshok, tre krehër me 35 copë fishekë dhe dy pistoleta.

Të dyshuarit në fjalë  në shtetin e Shqipërisë, i është kapur vetura me substancë të dyshuar narkotike.

Nuk raportohet për të arrestuar, njësit relevante policore janë duke hetuar rastin.

Rasti ka ndodhur në Ferizaj, mëngjesin e djeshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...