Vdes një fëmijë në rrethana të dyshimta - Bota Sot
Vdes një fëmijë në rrethana të dyshimta

Kronikë e zezë

Vdes një fëmijë në rrethana të dyshimta

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 12:49
Ilustrim

Në njoftimin e policisë  thuhet se dje në Suharekë ka humbur jetën një fëmijë, trupi i tij është dërguar për obduksion. Ndërsa, rasti po hetohet nga policia si vdekje e dyshimtë, përcjell “Bota sot”.

“Fsh. Peqan, Suharekë 15.02.2019-05:00. Nga QKMF në Suharekë raportohet për vdekjen e viktimës mashkull K/Shqiptar-fëmijë. Trupi i viktimës është dërguar në Spitalin Rajonal Prizren dhe me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë  dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...