Vozitësja humb kontrollin dhe futet në oborrin e shkollës, me të ishin edhe dy femra tjera - Bota Sot
Vozitësja humb kontrollin dhe futet në oborrin e shkollës, me të ishin edhe dy femra tjera

Kronikë e zezë

Vozitësja humb kontrollin dhe futet në oborrin e shkollës, me të ishin edhe dy femra tjera

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 23:55
Mitrovicë

Një veturë është aksidentuar para pak minutash në Mitrovicë në afërsi të shkollës fillore “Migjeni”.

Nga fotot e siguruara shihet se si vetura është futur në oborrin e kësaj shkolle.

Image

Sipas dëshmitarëve, në veturë ishin 3 femra, por që kanë shpëtuar pa lëndime të rënda.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...