Bie në humnerë polici gjatë kryerës së detyrës - Bota Sot
Bie në humnerë polici gjatë kryerës së detyrës

Kronikë e zezë

Bie në humnerë polici gjatë kryerës së detyrës

Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 12:57
Ilustrim

Raportohet se zyrtaret policor në detyrë derisa ishin duke u marr me një rast aksident trafiku në Mitrovicë, një i dyshuar i komunitetit serb me automjetin e tij kalon afër zyrtarëve policor me një shpejtësi të madhe, ku njeri nga zyrtaret duke tentuar t’ju shmanget rrezikut bie në një humnerë.

Zyrtari policor dërgohet në Spital-reparti i ortopedisë Mitrovicë për trajtim mjekësor.

I dyshuari është ndaluar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit, lirohet në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e hershëm të ditës së djeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...