Të shtëna me armë, dy të vdekur dhe një i plagosur - Bota Sot
Të shtëna me armë, dy të vdekur dhe një i plagosur

Kronikë e zezë

Të shtëna me armë, dy të vdekur dhe një i plagosur

Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 13:00
Pamje nga vendi i ngjarjes

(E plotësuar) - Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në këto momente në qytetin e Vlorës.

Sipas informacione paraprake të shtënat me armë zjarri kanë ndodhur në zonën e Ujit të Ftohtë .

Raportohet se për pasojë kanë mbetur 2 të vdekur dhe një person i plagosur jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, për të zbardhur shkaqet e këtij konflikti.

Image

Të shtëna me armë në Vlorë, raportohet për një të vdekur

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mesditën e sotme në zonën e "Ujit të Ftohtë" në Vlorë.

Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se dyshohet për një të vdekur.

Policia e mbërritur në vendin e ngjarjes ka nisur hetimet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...