Plaçkitet një xhami në Istog - Bota Sot
Plaçkitet një xhami në Istog

Kronikë e zezë

Plaçkitet një xhami në Istog

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 12:05
Ilustrim

Një person është arrestuar pasiqë kishte hyrë në një xhami në Istog, dhe kishte vjedhur para në arkë, njofton Policia.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. 

Rasti ka ndodhur në rrugën ‘2 Korriku’, pasditen e djeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...