Shqiptari me shtetësi serbe arrestohet për kontrabandë me mallra - Bota Sot
Shqiptari me shtetësi serbe arrestohet për kontrabandë me mallra

Kronikë e zezë

Shqiptari me shtetësi serbe arrestohet për kontrabandë me mallra

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 12:09
Ilustrim

Është arrestuar një shqiptar shtetas i Serbisë, pasi që gjatë kontrollit në automjetin e tij Kombi është vërejtur se transportonte skele alumini dhe lidhëse metalike për te cilat dyshohet se i njëjti i ka sjelle rrugëve ilegale.

Me vendim të prokurorit automjeti me mall i dorëzohet doganës ndërsa, i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.

Rasti siç njofton Policia ka ndodhur në fshatin Hodonoc të Kamenicës pasditen e djeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...