Theret me thikë një person në Gjakovë - Bota Sot
Theret me thikë një person në Gjakovë

Kronikë e zezë

Theret me thikë një person në Gjakovë

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 12:20
Ilustrim

Një person ka pësuar lëndime trupore në dje në Gjakovë, pasiqë është therë me thikë nga një i dyshuar i cili është arrestuar nga Policia.

Viktima sipas PK-së, është hospitalizuar dhe gjendja e tij është  stabile.

Nga i dyshuari është konfiskuar një thikë që dyshohet të jetë përdorur.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...