Përgjaket Lezhë-Milot, makina përplas këmbësoren - Bota Sot
Përgjaket Lezhë-Milot, makina përplas këmbësoren

Kronikë e zezë

Përgjaket Lezhë-Milot, makina përplas këmbësoren

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 20:53
Ilustrim

Një grua ka mbetur e plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur pasditen e sotme në autostradën Lezhë-Milot.

E lënduar ka mbetur këmbësorja me inicialet Gj.Ll, 58-vjeçe e cila u përplas nga një makinë e cila drejtohej nga 60-vjeçari P.S.

Gruaja ka marrë disa lëndime dhe është transportuar në spitalin e Lezhës, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Nuk dihen shkaqet e aksidentit, ndërsa drejtuesi i mjetit është shoqëruar në apolici, për veprime të mëtejshme hetimore proceduriale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...