Gjendet një mjet i pashpërthyer në Podujevë - Bota Sot
Gjendet një mjet i pashpërthyer në Podujevë

Kronikë e zezë

Gjendet një mjet i pashpërthyer në Podujevë

Më: 20 shkurt 2019 Në ora: 09:48
Foto ilustrim

Një zyrtar policor në fshatin Obranqë të Podujevës ka informuar se në një fushë të hapur ka vërejtur një mjet të pashpërthyer.

Njësitë policore kanë bërë sigurimin e vendit të ngjarjes, ndërsa njësia e FSK-së dhe e KFOR-it ka tërhequr mjetin në mënyrë të sigurt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...