Aksident në magjistralen Prishtinë-Gjilan, një person i lënduar - Bota Sot
Aksident në magjistralen Prishtinë-Gjilan, një person i lënduar

Kronikë e zezë

Aksident në magjistralen Prishtinë-Gjilan, një person i lënduar

Më: 20 shkurt 2019 Në ora: 19:06
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Gjilan, ku si pasojë e kësaj një person ka pësuar lëndime

Lajmin për mediat vendore e ka konfirmuar edhe Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

“Aksidentu ka ndodhur në orët e pasditës, ndërmjet dy veturave. Sipas policëve që kanë dalë në vendin e ngjarjes, aksidenti ka ndodhur kur njëra nga veturat nuk e ka mbajtur distancën e duhur dhe ka goditur veturën tjetër. Si pasojë e kësaj, një person ka lëndime të lehta trupore, dhe pas tretmanit mjekësor do të lëshohet për në shtëpi”, ka thënë Hashani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...