Treni shkel një person tek Kazerma ”Adem Jashari” - Bota Sot
Treni shkel një person tek Kazerma ”Adem Jashari”

Kronikë e zezë

Treni shkel një person tek Kazerma ”Adem Jashari”

Më: 21 shkurt 2019 Në ora: 14:57
Ilustrim

Një person dyshohet se është aksidentuar nga treni.

Ky aksident ka ndodhur në Fushë Kosovë pranë kazermës së FSK-së dhe media mëson se i aksidentuari është rreth moshës 20 vjeçare.

Po ashtu media merr vesh se i lënduari ishte aplikant për rekrut në FSK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...