Zjarr në Veternik - Bota Sot
Zjarr në Veternik

Kronikë e zezë

Zjarr në Veternik

Më: 21 shkurt 2019 Në ora: 21:37
Ekipet e zjarrfikësve kanë njoftuar se nuk është zjarr serioz dhe se ekipet kanë ndal në vendin e ngjarjes

Një zjarr ka përfshirë sonte një pjesë të Veternikut të Prishtinës.

Ekipet e zjarrfikësve kanë njoftuar se nuk është zjarr serioz dhe se ekipet kanë ndal në vendin e ngjarjes dhe janë duke e shuar zjarrin.

“Ekipet janë në vendin e ngjarjes, nuk ka rrezik. Edhe pse flaket janë të mëdha, bëhet fjalë për një zjarr fushor”, kanë thënë shkurt nga Zyra e zjarrfikësve të Prishtinës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...