Të miturës në Prishtinë i grabitet telefoni nga një person i maskuar - Bota Sot
Të miturës në Prishtinë i grabitet telefoni nga një person i maskuar

Kronikë e zezë

Të miturës në Prishtinë i grabitet telefoni nga një person i maskuar

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 09:33
Ilustrim

Një femër e mitur ka raportuar në polici mbrëmë se gjersa ka qenë duke ecur në rrugën “Rexhep Mitrovica” në Prishtinë, një person i dyshuar i panjohur me maskë në kokë ia ka grabitur telefonin celular dhe ka ikur në drejtim të panjohur.

Policia ka bërë të ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor pas lëndimeve të pësuara.

Nuk raportohet për të arrestuar ndërsa policia po merret me hetimin e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...