Pamje nga aksidenti i rëndë në Komoran, nuk dihet a ka të lënduar - Bota Sot
Pamje nga aksidenti i rëndë në Komoran, nuk dihet a ka të lënduar

Kronikë e zezë

Pamje nga aksidenti i rëndë në Komoran, nuk dihet a ka të lënduar

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 16:51

Një aksident i rëndë ka ndodhur mes dy veturave në magjistralen Prishtinë-Pejë, konkretisht në fshatin Komoran të Drenasit, ndërsa nuk dihet se nëse ka të lënduar.

Mirëpo, siç shihet në video dhe fotografite që ka siguruar përplasja e ndodhur mes dy veturave ka bërë që dëmet materiale të jenë të mëdha.

Në vendngjarje shihet të ketë dal njësitet policore, kurse pavarësisht insistimit, këta të fundit nuk janë përgjigjur në thirrjet e medias.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...