I dehur rrah nënën dhe gruan - Bota Sot
I dehur rrah nënën dhe gruan

Kronikë e zezë

I dehur rrah nënën dhe gruan

Më: 5 mars 2019 Në ora: 10:44
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar në Rahovec një të dyshuar, të përkatësisë serbe, i cili nën ndikimin e alkoolit (3.18 ‰) fillimisht ka sulmuar bashkëshorten e tij, shtetase e Shqipërisë, e më pas edhe nënën e tij.

Viktimat nuk kanë pranuar të marrin tretman mjekësor, kurse i dyshuari me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...